W czym mogę Ci pomóc?

A może potrzebujesz czegoś więcej?

Kierownictwo artystyczne i obsługa agencyjna.

Cyklicznie publikujesz kreacje reklamowe? Często wysyłasz mailingi? Postujesz na Facebooku co kilka dni i potrzebujesz stałego dopływu grafik? A może Twoja strona internetowa wymaga częstej aktualizacji i kogoś, kto zaopiekuje się jej zawartością? Nie ma problemu, kompleksowo obsługuję firmy i dbam o stały dopływ niezbędnych materiałów graficznych.

A może masz potrzebujesz zrealizować złożony projekt, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Żaden problem, zajmę się nim od początku do końca. Załatwię co trzeba i na kiedy trzeba. Sprawię, że będzie działało, i będzie wizualnie spójne z całym Twoim brandem.

Działam kompleksowo

Kompleksowo znaczy kompleksowo. Druk, sesje fotograficzne, czy filmowe – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

W razie potrzeby mam na podorędziu drużynę sprawdzonych profesjonalistów oraz firm, z którymi dowieziemy Twój projekt do szczęśliwego zakończenia.

Służę radą

Wiem, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, dlatego nie musisz być w mojej – doradzam, ale i odradzam. Bo mam wiedzę i doświadczenie, żeby wiedzieć, że coś może nie wypalić.

Albo wręcz przeciwnie, wypalić za mocno
i w niewłaściwą stronę.

Wspieram

Koniec zlecenia nie oznacza, że zapominam o Tobie i pędzę do kolejnego projektu. Jeśli potrzebujesz konsultacji, czy masz jakieś pytania, jestem tu dla Ciebie.  Nawet jeśli po prostu szukasz planszówki na wieczór.

Wierzę w budowanie partnerskich relacji biznesowych.

To co, zaczynamy?