Ukazujący się od wielu lat satyryczny projekt internetowy, stworzony i prowadzony razem z Marcinem Hugo Kosińskim, właścicielem radia Kontestacja i jednocześnie twórcą większości publikowanych w Zenie tekstów.

Zen Sarkazmu w sarkastyczny (zaskakujące, prawda?) sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość, tak społeczną, jak i polityczną.

Zenowe Uniwersum, poza obserwowanym obecnie przez ponad 35 tysięcy ludzi profilem na Faceboku, to też sklep internetowy, Instagram oraz będąca w trakcie tworzenia gra karciana Zen Biznesu, która w klasycznie sarkastyczno-zenowy sposób pokazuje trudy funkcjonowania w Polsce.

Galeria postaci

Krótki przegląd

Gra karciana

Zen Biznesu to utrzymana w konwencji wizualnej Zenu Sarkazmu gra karciana dla 2-4 graczy wprowadzająca w tajniki prowadzenia firmy w Polsce.

Gracze wcielają się w przedsiębiorców, których zadaniem jest zbudowanie dobrze prosperującej firmy i przetrwanie na rynku. Oprócz konkurencji, muszą zmierzyć się z opiekuńczym państwem, które na każdym kroku próbuje im pokazać, że lepiej i spokojniej żyje się na zasiłkach.